Finał konkursu Jan Paweł II - Postać Niezapomniana

12 czerwca 2018, 15:30

Finał konkursu Jan Paweł II – Postać Niezapomniana

W Teatrze Sztuk odbył się finał VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "JAN PAWEŁ II - POSTAĆ NIEZAPOMNIANA" organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II z Jaworzna. Zwycięzcom gratulowali Biskup Diecezji Sosnowieckiej Grzegorz Kaszak i Sekretarz Miasta Jaworzna Ewa Sidełko - Paleczny.

Gości powitał Grzegorz Stano dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej wraz z dyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaworznie Jerzy Tomczyk.

Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło 144 prac z 24 placówek z całego kraju. Prace zostały wykonane techniką malarstwa mono i polichromatycznego. Pierwszą nagrodę przyznano dwudziestu uczestnikom. Ponadto wielu biorących udział w konkursie otrzymało wyróżnienia. Galę finałową uświetniły występy artystyczne.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek