Otwarcie boiska prze SP nr 22 w Jeleniu

18 czerwca 2018, 13:27

Otwarcie boiska prze SP nr 22 w Jeleniu

W poniedziałek, 18 czerwca br. przy Szkole Podstawowej nr 22 w Jeleniu, oficjalnie zostało otwarte wielofunkcyjne boisko sportowe. W uroczystości udział wziął Prezydent Miasta Paweł Silbert wraz z zastępcą Tadeuszem Kaczmarkiem, którzy życzyli młodzieży aktywnie spędzonego czasu na nowym obiekcie.

Ponadto w uroczystości udział wzięli m.in. Poseł na Sejm RP Dariusz Starzycki, Radni Rady Miejskiej, przedstawiciele miejskich instytucji oraz grono pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 22.

Podczas części artystycznej uczniowie zaprezentowali sportowe przedstawienie, a zaproszeni goście życzyli mądrego wykorzystania nowego obiektu i inwestycję w sport i własne zdrowie.

Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 22 kosztowała 700 tys. zł. Uczniowie mogą na nim grać w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Ponadto lekkoatleci mogą skorzystać z bieżni.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek