Zakończenia roku szkolnego

22 czerwca 2018, 12:35

Zakończenia roku szkolnego

Blisko 10 tysięcy jaworznickich uczniów odebrało dzisiaj szkolne świadectwa. Bezpiecznych i udanych wakacji dzieciom i młodzieży życzył - podczas uroczystego zakończenia roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Pieczyskach i Szkole Podstawowej nr 22 w Jeleniu - Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

Podczas ostatnich apeli w tym roku szkolnym dyrekcja i grono pedagogiczne wręczyło nagrody dla zdolnej młodzieży oraz podziękowania dla rodziców zaangażowanych w życie placówki.

Spotkanie było również doskonałą okazją do podziękowania za lata pracy, przechodzącym na emeryturę dotychczasowyym dyrektorom szkoły – Alicji Gaudyn ze Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Marii Świat ze Szkoły Podstawowej nr 22.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek