Turniej o puchar Prezydenta Miasta

27 sierpnia 2018, 15:52

Turniej o puchar Prezydenta Miasta

W niedzielę, 26 sierpnia br., 20 drużyn wzięło udział w VI. Turnieju piłkarskim o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna, organizowanym przez Piłkarskie Stowarzyszenie Sportowe SALOS. Gratulacje zawodnikom złożył Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Tadeusz Kaczmarek.

Zawody odbyły się na stadionie MCKiS przy ul. Moniuszki, na murawie zmagali się goście m.in. Zabrza, Krakowa, Katowic czy Tychów. Drużyny podzielone były na cztery grupy, z których do fazy pucharowej awansowały po trzy zespoły. W finale AKS Grzybowice pokonał jaworznickich Young Boys 2:0.

Nagrody zawodnikom wręczył Zastępca Prezydenta Tadeusz Kaczmarek. Najlepszym zawodnikiem zawodów został Patryk Kapała z AKS Grzybowice, najlepszym bramkarzem Jakub Szczęch - Wyindywidualizowani Zawiercie, królem strzelców okazał się Arkadiusz Chlebowski z drużyny Lekko Spoceni Kraków.

ObrazekObrazekObrazekObrazek