Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Wyprawki dla noworodków

5 września 2018, 12:14

Dzisiaj rodzice urodzonego i zamieszkałego w Jaworznie Piotrusia odebrali miejską wyprawkę dla noworodków.

Dzisiaj rodzice urodzonego i zamieszkałego w Jaworznie Piotrusia odebrali miejską wyprawkę dla noworodków.

Dzisiaj rodzice urodzonego i zamieszkałego w Jaworznie Piotrusia odebrali miejską wyprawkę dla noworodków. Białe body z dużym czerwonym sercem i napisem "Jaworzno kocham to miasto", miękki kocyk, śliniaczek i lnianą torbę wręczyła rodzicom - Angelice i Sławomirowi oraz starszemu bratu maluszka - Beniaminowi, zastępca prezydenta Monika Bryl.

- To ogromna radość móc pogratulować i wręczyć szczęśliwym rodzicom Piotrusia naszą nową wyprawkę dla bobasów - mówi zastępca prezydenta Monika Bryl. - Chcemy, by pierwsze chwile z dzieckiem były wyjątkowe, dlatego też wzbogaciliśmy program "Jaworzno Wspiera Rodziny" o miejską wyprawkę dla noworodków. Postawiliśmy na bardzo praktyczne rzeczy, które przydadzą się maleństwu i rodzicom już od pierwszych chwil. Serduszko i napis "Jaworzno kocham to miasto" niech przywołują najlepsze skojarzenia i miłe chwile w naszym mieście.

Wyprawka dla noworodka jest miłym powitaniem najmłodszych obywateli naszego miasta.  Wszystkie elementy zestawu są wykonane z wysokiej jakości, atestowanych tkanin. Wyprawki będą wydawane w Urzędzie Stanu Cywilnego, przy rejestracji, od 3 września br., również dla dzieci urodzonych w Jaworznie od 1 września 2018 r.