Dożynki w Byczynie

10 września 2018, 12:22

Dożynki w Byczynie

W niedzielę, 9 września br. na byczyńskim rynku odbyły się "Dożynki Dzielnicowe". W uroczystościach licznie wzięli udział mieszkańcy Byczyny, a także zaproszeni goście, m.in. prezydent Paweł Silbert wraz z zastępcą Moniką Bryl, Sekretarz Miasta Ewa Sidełko-Paleczny oraz przewodniczące Rady Miejskiej Anna Lichota i Ewa Zuber.

Wydarzenie rozpoczęła Msza Święta - po raz drugi zorganizowana na rynku w Byczynie. Następnie zgromadzeni mogli obejrzeć występy dzieci i młodzieży oraz występ zespołu śpiewaczego "Byczynianki". Ponadto mieszkańcy zobaczyli pokaz sokolników.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.