Posiedzenie IGKM w Jaworznie

11 września 2018, 10:36

Posiedzenie IGKM w Jaworznie

Trwa posiedzenie Komisji Zarządów Transportu Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej. W tym roku goście przyjechali do Jaworzna, by porozmawiać o transporcie miejskim.

Organizacja transportu publicznego w różnych gminach, współpraca międzygminna w tym zakresie, systemy taryfowo - biletowe, ale także elektromobilność, pojazdy autonomiczne czy wizja zero - to tylko kilka zagadnień, poruszanych w trakcie posiedzenia. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez prezydenta Pawła Silberta.

Wśród prelegentów są przedstawiciele różnych zarządów transportu, w tym Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek