Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Aktywnie na Górze Piasku

16 września 2018, 07:09

Aktywnie na Górze Piasku

Aktywnie na Górze Piasku

W sobotę, 15 września br. mieszkańcy kolejnej jaworznickiej dzielnicy mieli okazję uczestniczyć w imprezie z cyklu "Aktywna Dzielnica". Przy Szkole Podstawowej nr 9 na Górze Piasku, przygotowano wiele atrakcji dla całych rodzin. Dodatkową atrakcją było też zwiedzanie ogrodu stworzonego ze środków Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.

Mieszkańcy mogli wziąć udział w konkursach strzelniczych, warsztatach bibliotecznych czy wysłuchać koncertów jaworznickich Zespołów Śpiewaczych - Szczakowianek i Dobrzanek. Ponadto artystyczne umiejętności zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 na Górze Piasku.

***

W ramach programu "Aktywna Dzielnica" w poszczególnych osiedlach co weekend odbywają się zajęcia i zabawy dla całych rodzin. Na mieszkańców czeka szereg niespodzianek i atrakcji, m.in. zajęcia dla dzieci, rodzinne zmagania, konkursy, quizy, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy! Następne spotkanie z cyklu odbędzie się w najbliższy weekend - 22 września br. w Ciężkowicach i 23 września br. w Śródmieściu.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek