Magia Kolorów

19 września 2018, 11:46

Magia Kolorów

Znamy już laureatów X Regionalnego Konkursu Plastycznego "Magia Kolorów", skierowanego do osób niepełnosprawnych. W tym roku tematem przewodnim prac była 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Gratulacje zwycięzcom złożyła m.in. Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Regionalny Konkurs Plastyczny "Magia Kolorów”, którego organizatorem jest Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jaworznie przeznaczony był dla osób niepełnosprawnych intelektualnie - uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z regionu Śląska.

Jak co roku tematyka konkursu poświęcona była ogólnopolskim obchodom roku cenionych Polaków i wydarzeń związanych z naszym krajem. Prace do tegorocznej edycji złożyło dziesięć warsztatów terapii z całego Śląska.

Nagrodzeni zostali: Justyna Samsel, Aleksandra Gontarz, Paweł Młotkowski, Łukasz Marcinik oraz Dominika Kłeczek.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek