Nowoczesna sala biologiczna w SP nr 8

25 września 2018, 15:31

Nowoczesna sala biologiczna w SP nr 8

We wtorek, 25 września br. w Szkole Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Narodowej oficjalnie otwarta została nowoczesna sala przyrodnicza wyremontowana dzięki wsparciu TAURON Wytwarzanie S.A. Ponadto spotkanie było okazją do uroczystego przyjęcia do grona uczniów - pierwszoklasistów.

Salę wraz z uczniami Szkoły Podstawowej otworzyli m.in. Prezydent Miasta Paweł Silbert i Wiceprezes TAURON Wytwarzanie S.A. Wojciech Przepadło. Podczas prezentacji nowej sali zaproszeni goście wraz z uczniami wykonywali doświadczenia badające wodę.

Po oficjalnej prezentacji podczas apelu przygotowanego przez uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej nr 8 do grona uczniów przyjęto 56 pierwszoklasistów i zasadzono trzy klony: na 100-lecie Niepodległości, klon im. Janusza Korczaka i klon TAURON-u.