Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Aktywnie na Borach i Długoszynie

30 września 2018, 20:43

Aktywnie na Borach i Długoszynie

Aktywnie na Borach i Długoszynie

W miniony weekend kolejny raz odbyły się imprezy z cyklu "Aktywne Dzielnice". Na mieszkańców Borów i Długoszyna czekało wiele atrakcji, m.in. koncerty, występy artystyczne dzieci i występ Zespołu Śpiewaczego "Jaworznianki".

W sobotę, 29 września br. program artystyczny zaprezentowali podopieczni i opiekunowie Powiatowej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Jaworznie. Ponadto mieszkańcy wysłuchali występu Zespołu Śpiewaczego Brorowiacy i kwartertu smyczkowego Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna "Archetti". Na zebranych czekal również pokaz pierwszej pomocy oraz aerobik dla dzieci i młodzieży.

W niedzielę, 30 września br. mieszkańcy Długoszyna wysłuchali konkcertu Zespołu Śpiewaczego "Jaworznianki". Na najmłodszych czekały konkursy, malowanie twarzy i zumba. Znalazło się też coś dla fanów cięższego brzmienia, koncert zespołu "Noc na wycieraczce".

 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek