Minister Przedsiębiorczości i Technologii w Jaworznie

5 października 2018, 14:45

Minister Przedsiębiorczości i Technologii w Jaworznie

Transport i ekologia to mocne strony naszego miasta, co potwierdzają wizyty gości chcących sprawdzić, jak nowoczesne rozwiązania funkcjonują w praktyce. Dziś na Pętli autobusowej przy ul. Krakowskiej gościliśmy Minister Przedsiębiorczości i Technologii - Jadwigę Emilewicz.

Pani Minister Jadwiga Emilewicz wraz z Prezydentem Miasta Jaworzna Pawłem Silbertem wzięli udział w briefingu prasowym na temat ograniczania smogu, stałego wdrażanie e-mobilności oraz dalszych innowacyjnych projektów na przykładzie Jaworzna.

Jak powiedziała na konferencji minister Emilewicz, do końca tego roku Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii chce zakończyć prace nad pakietem rozwiązań adresowanych do przemysłów energochłonnych, będących największymi w Polsce konsumentami energii elektrycznej.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek