Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018, 13:34

Dzień Edukacji Narodowej

W Teatrze Sztuk, w piątek, 12 października ponad sześćdziesięciu nauczycieli otrzymało nagrody oraz podziękowania za pracę z jaworznicką młodzieżą. Wyróżnienia zostały przyznane z okazji przypadającego w najbliższą niedzielę, Dnia Edukacji Narodowej, przez Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta i jego zastępców Monikę Bryl i Tadeusza Kaczmarka.

Gratulacje podczas uroczystości składali m.in. Paweł Silbert Prezydent Miasta Jaworzna  jego zastępcy Tadeusz Kaczmarek i Monika Bryl, Poseł na Sejm RP Dariusz Starzycki, Radni Rady Miejskiej, przedstawiciele organizacji nauczycielskich i związkowych.

Ponad czterdziestu nauczycieli otrzymało nagrody Prezydenta Miasta. Dodatkowo jaworzniccy nauczyciele zostali docenieni Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej, Medalami Komisji Edukacji Narodowej i Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty.

Po uroczystym wręczeniu dyplomów i gratulacji zebrani obejrzeli recital Piotra Tłustochowicza przy akompaniamencie Romana Jońcy.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek