Wizyta w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej

15 października 2018, 14:01

Zastępca prezydenta Monika Bryl odwiedziła jaworznicką Powiatową Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą.

Dzisiaj zastępca prezydenta Monika Bryl odwiedziła jaworznicką Powiatową Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą, by wszystkim Wychowawcom złożyć życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wizyta była również doskonałą okazją do obejrzenia nowo wyremontowanych pomieszczeń.

- Bycie Wychowawcą, który de facto pełni rolę Rodzica, to duże wyzwanie, ale też powód do ogromnej satysfakcji, gdy podopieczni rozpoczynają dorosłe życie, i z sukcesem wykorzystują nauki otrzymane od osób, które zrobiły wszystko, by stworzyć dla nich prawdziwą Rodzinę - mówiła podczas spotkania zastępca prezydenta Monika Bryl. - Składam tym samym - w Dniu Edukacji Narodowej - najserdeczniejsze życzenia zdrowia, niesłabnącej kreatywności i niewyczerpanej siły do mierzenia się z wyzwaniami codzienności. Jednocześnie gratuluję tak wielu udanych działań dydaktycznych, świetnych pomysłów na zaangażowanie wychowanków m.in. w ramach miejskich pikników pod nazwą Aktywne Dzielnice oraz tego, że niezależnie od okoliczności są Państwo zawsze pełni uśmiechu i pogody ducha.

Podczas spotkania dyrektor placówki Elżbieta Motyka uhonorowała z okazji jubileuszu pracy panie Józefę Adamowicz, Jolantę Szynowską, Ewelinę Olejniczak oraz Edytę Wiśniewską.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek