15-lecie nadania imienia Jana Pawła II SOSW

16 października 2018, 13:19

15-lecie nadania imienia Jana Pawła II SOSW

We wtorek, 16 października rocznicę 15 lat nadania imienia Jana Pawła II, świętowali uczniowie i grono pedagogiczne Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaworznie. Rocznica tym bardziej uroczysta, ponieważ 40 lat temu św. Jana Pawła II wybrano na Stolicę Piotrową.

W uroczystych obchodach udział wzięli m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek i Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Osób Niepełnosprawnych Maria Materla, którzy życzyli dyrekcji, gronu pedagogicznemu i uczniom placówki, kolejnych lat spokojnej pracy i nauki. Ponadto goście złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą nadanie imienia placówce, 16 października 2003 roku.

Po uroczystym powitaniu i złożeniu kwiatów, uczniowie ośrodka zaprezentowali wzruszającą pantomimę o miłości, życzliwości i uzdrowieniu.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek