Jawor na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

8 listopada 2018, 15:28

Jawor na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

W parku osiedlowym przy ul. Górników z "Danuty", realizowanym w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego odbyło się uroczyste posadzenie jawora na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pomysłodawcą wydarzenia było Przedszkole Miejskie nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi oraz mieszkańcy Dąbrowy Narodowej i Łubowca.

Podczas uroczystości Zastępca Prezydenta Monika Bryl wraz z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta ds. Osób Niepełnosprawnych Marią Materlą i Ewą Duszyk - dyrektorem Przedszkola Miejskiego nr 24 oraz radnymi Rady Miejskiej - Marzeną Czarny i Mariuszem Kowalskim, odsłonili również pamiątkową tablicę przypominającą przyszłym pokoleniom o dzisiejszym wydarzeniu. Ponadto zebrani obejrzeli przygotowany przez przedszkolaków program artystyczny i wspólnie posadzili jawor.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek