Bezpieczny Senior w Jaworznie

13 listopada 2018, 10:00

Bezpieczny Senior w Jaworznie

Zapraszamy wszystkich seniorów do wzięcia udziału w debacie społecznej pn. "Bezpieczeństwo seniora w gminie Jaworzno", która odbędzie się 20 listopada br. w Klubie NIKO w Byczynie. Projekt skierowany jest do seniorów i ma na celu zaznajomienie ich z czyhającymi na nich w życiu codziennym zagrożeniami, związanymi m.in. z oszustwami, próbami wyłudzeń czy nieuczciwymi praktykami rynkowymi.

Podczas debaty najstarsi mieszkańcy dowiedzą się jak ustrzec się przed niebezpieczeństwem oraz do kogo zwrócić się o pomoc, a także jakie są zagrożenia związane z czadem.

Plan debaty:

• godz. 11.00 - powitanie zaproszonych gości i uczestników,
  • godz. 11.10 - wprowadzenie do debaty przez przedstawiciela jaworznickiej policji,
  • godz. 11.20 - wystąpienie Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej - podinsp. Jacka Sowy,
  • godz. 11.35 - wystąpienie Miejskiego Rzecznika Konsumentów - Krystyny Banasik,
  • godz. 11.50 - wystąpienie przedstawiciela Zespołu Lecznictwa Otwartego w Jaworznie - dr Iwony Malorny,
  • godz. 12.05 - wystąpienie przedstawiciela Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie - st. kapitana Marcina Ziemiańskiego,
  • godz. 12.20 - dyskusja.

Zapraszamy!