10 lat Ośrodka Interwencji Kryzysowej

20 listopada 2018, 15:16

10 lat Ośrodka Interwencji Kryzysowej

W Domu Kultury w Szczakowej odbyła się uroczystość związania z jubileuszem 10-lecia Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jaworznie. Gratulacje i życzenia dalszych lat pracy złożyli m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl i dotychczasowy zastępca Tadeusz Kaczmarek.

Podczas uroczystej gali Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej Barbara Obertyn wręczyła podziękowania za lata wsparcia dla ośrodka przedstawicielom samorządu, policji, pracownikom socjalnym i psychologom wspierającym prace tego miejsca.

Ponadto zebranym gościom zaprezentowano szerokie spektrum działań, jakie podejmuje jaworznicki Ośrodek Interwencji Kryzysowej - od świetlicy dla dzieci i młodzieży "Cichy Kącik” po m.in. mieszkania chronione, wsparcie ofiar przemocy czy osób uzależnionych i ich rodzin. Na przestrzeni dziesięciu lat jaworznicki ośrodek udzielił pomocy i wsparcia blisko 19 tys. mieszkańców Jaworzna.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek