Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Spotkanie w sprawie sieci gazowej w Byczynie

28 listopada 2018, 15:44

Spotkanie w sprawie sieci gazowej w Byczynie

Spotkanie w sprawie sieci gazowej w Byczynie

We wtorek, 11 grudnia br. w Klubie "Niko" w Byczynie odbędzie się spotkanie dla mieszkańców z przedstawicielami Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. w sprawie doprowadzenia do dzielnicy sieci gazowej.

Spotkanie w sprawie doprowadzenia gazu do Byczyny odbędzie się 11 grudnia (wtorek) o godz. 17.00 w Klubie "Niko". Projektanci firmy "iProjekt" oraz przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa zaprezentują zebranym plany gazyfikacji dzielnicy. Opowiedzą również o czasie realizacji inwestycji, etapach jej przeprowadzenia oraz zaprezentują trasę przebiegu gazociągu.

Byczyna należy do dzielnic Jaworzna, do których nitka gazociągu w ogóle nie dociera. Sieć kończy się na ul. Wiosny Ludów w Jeleniu. Dlatego też staraniami lokalnej Radnej Anny Lichoty i władz Miasta Jaworzna kilka lat temu rozpoczęto rozmowy ze spółką gazowniczą na temat rozwiązania tego problemu. Skutkiem starań odbyły się spotkania z mieszkańcami na których zaprezentowano ewentualne działania mogące doprowadzić do przyłączenia dzielnicy do sieci gazowej.
 

Obrazek