Konkurs Kolęd Angielskich

9 stycznia 2019, 15:37

Konkurs Kolęd Angielskich

W poniedziałek, 14 stycznia odbędzie się jubileuszowa 20. edycja organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące "Konkursu Kolęd Angielskich". Wydarzenie jak co roku honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.

Ogólnopolskie eliminacje odbędą się o godz. 9:00 w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki przy ul. Licealnej 3. Natomiast koncert finałowy będzie miał miejsce tego samego dnia o godz. 18:00 w siedzibie Centrum Kultury "Teatr Sztuk" przy ul. Mickiewicza 2.

Organizatorem wydarzenia jest I Liceum Ogólnokształcące w Jaworznie, we współorganizację tegorocznego konkursu włączyli się Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Jedynki oraz CK Teatr Sztuk w Jaworznie.