Zmarła Teresa Smyl

31 stycznia 2019, 10:01

Zmarła Teresa Smyl

W sobotę, 26 stycznia br. zmarła wieloletnia przewodnicząca Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Jaworznie. Podczas dzisiejszych obrad Rady Miejskiej uczczono minutą ciszy pamięć zasłużonej dla Miasta Jaworzna -Teresy Smyl.

Teresy Smyl byłą wieloletnią przewodniczącą Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Jaworznie. Wielu mieszkańców pamięta Panią Teresę jako doskonałego nauczyciela i wychowawcę pokoleń jaworznickich uczniów, to między innymi za działania na rzecz jaworznickich uczniów i nauczycieli na przestrzeni lat otrzymała w 2010 roku dyplom honorowy za "Zasługi dla Miasta Jaworzna".

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 2 lutego br. o godz. 11:00 w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Osiedlu Stałym, natomiast ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Długoszyńskiej.