100 lat Pani Marii Trojan

7 lutego 2019, 14:52

100 lat Pani Marii Trojan

5 lutego do grona długowiecznych Polaków dołączyła kolejna jaworznianka - pani Maria Trojan. Oprócz rodziny, życzenia solenizantce złożyli Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert, Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Kaczmarek, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Zielińska oraz kierownik Wydziału Świadczeń Emerytalno - Rentowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Elżbieta Sadowska.

Pani Maria Trojan jest mieszkanką Pieczysk. Urodziła się 5 lutego 1919 roku w Jaworznie, gdzie przez całe życie mieszkała i pracowała. Właśnie tutaj urodziło się jej czworo dzieci, trzech synów i córka. Jest szczęśliwą babcią siedmiu wnuczek i prababcią ośmiu prawnuków i prawnuczek.

We wtorek, 5 lutego życzenia solenizantce złożyła cała rodzina. Życzenia dalszego zdrowia złożyli również przyjaciele, sąsiedzi oraz dawni wychowankowie, którymi się opiekowała.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek