Spotkanie ochotników z Długoszyna

4 marca 2013, 09:00

Za nami kolejne zebranie sprawozdawcze w Ochotniczej Straży Pożarnej. Tym razem ubiegły rok podsumowali strażacy z Długoszyna. Obok przedstawienia efektów pracy, pożarnicy omówili także plany na przyszłość.

Codzienne zaangażowanie strażaków i ich prace na rzecz społeczności lokalnej podkreśla obecny na spotkaniu Zastępca Prezydenta Miasta Dariusz Starzycki: - Praca w tej formacji to przede wszystkim umiejętność dawania poczucia bezpieczeństwa, walka z żywiołem oraz ochrona tego co najcenniejsze - życia i zdrowia ludzkiego.

Oprócz prezydenta Starzyckiego, podziękowania za owocną służbę złożyli długoszyńskim ochotnikom także m.in. przedstawiciele: Rady Miejskiej i Państwowej Straży Pożarnej oraz zaproszeni goście.