Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Prezydent spotkał sie z młodzieżą

26 lutego 2019, 15:20

Prezydent spotkał sie z młodzieżą

Prezydent spotkał sie z młodzieżą

W I Liceum Ogólnokształcącym odbyło się tradycyjne, coroczne spotkanie przedstawicieli samorządów szkolnych z Prezydentem Miasta Jaworzna. W odbywającej się już po raz siedemnasty debacie pojawili się uczniowie z jaworznickich szkół, a przygotowana przez młodzież dyskusja obfitowała w wiele ciekawych pytań oraz propozycji.

Spotkanie prezydenta kolejny rok z rzędu poprzedziły warsztaty, podczas których młodzież wspólnie pracowała m.in. nad przygotowaniem najważniejszych - z punktu widzenia młodego pokolenia - tematów do omówienia z Prezydentem Miasta.

Poruszane podczas spotkania tematy po raz kolejny pokazały, że jaworznicka młodzież interesuje się bieżącym życiem miasta i posiada dużą wiedzę na temat aktualnie prowadzonych w mieście inwestycji. Wśród dominujących zagadnień pojawiały się jak zawsze tematy związane m.in. z wydarzeniami kulturalnymi, edukacją, sportem i rozwojem miasta. Co ważne, uczniowie podczas rozmowy nie tylko pytali prezydenta Silberta o planowane przez miasto inwestycje i przedsięwzięcia, lecz proponowali także własne rozwiązania i dzielili się swoimi pomysłami.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek