5. ProRock Festiwal w Relaxie

28 kwietnia 2019, 14:08

5. ProRock Festiwal w Relaxie

Bicie Jaworznickiego Rekordu Gitarowego, koncerty zespołów Proletaryat i Animation, to tylko część atrakcji, z jakich mogli skorzystać mieszkańcy podczas organizowanego już piąty raz w Klubie Relax, festiwalu ProRock.

Wydarzenie rozpoczęły warsztaty gitarowe z Leszkiem Cichońskim, które zakończyły się biciem Jaworznickiego Rekordu Gitarowego oraz koncertem muzyka i jaworznian biorących udział w spotkaniu. W warsztatach udział wziął również Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Na scenie Relaxu pojawiły się legendy polskiej sceny muzycznej - zespół Proletaryat, który supportowali jaworznianie grupa Animations, muzyczny gospodarz ProRock Festiwal, który zyskał uznanie wśród szerokiego grona słuchaczy na całym świecie. Na scenie pojawił się również laureat 2. edycji Letniego Festiwalu Rocka, zespół Snowblind - tykająca bomba muzyczna.