15 lat Stowarzyszenia Manhattan Podłęże

27 maja 2019, 15:42

15 lat Stowarzyszenia Manhattan Podłęże

W sobotę, 25 maja br., świętowano dwa jubileusze: 15-lecie Stowarzyszenia Manhattan Podłęże i 10-lecie Pasażu Handlowego przy ul. Grunwaldzkiej na Leopoldzie. W uroczystościach udział wzięli m.in. Prezydent Miasta Paweł Silbert ze swoim zastępcą Moniką Bryl oraz Wicemarszałek Województwa Śląskiego Dariusz Starzycki.

Wśród gości nie zabrakło Radnych Rady Miejskiej, przedstawicieli jaworznickich stowrzyszeń oraz mieszkańców korzystających z usług pasażu handlowego. Podczas wydarzenia Stowarzyszenie Manhattan przygotowało wiele atrakcji dla całych rodzin.

Na ten dzień przygotowano wiele atrakcji m.in. warsztaty plastyczne, słodkie upominki. Zebrani mieli okazję wysłuchania koncertów Sargisa Davityan'a z zespołem, zespołu śpiewaczego Szczakowianki i Jelenianki oraz grupy Shanta Rei. Pokaz taneczny zaprezentowała młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 7 z oddziałami integracyjnymi.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek