8. Rajd Nordic Walking za nami!

10 czerwca 2019, 11:51

8. Rajd Nordic Walking za nami!

451 osób wystartowało w sobotę 8 czerwca br., w 8. edycji Rajdu Nordic Walking w Ośrodku Edukacji Ekologiczno – Geologicznej GEOSFERA. Nad wydarzeniem Honorowym Patronat objęli Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert i Wicemarszałek Województwa Śląskiego Dariusz Starzycki.

Trasa rajdu prowadziła malowniczymi ścieżkami Warpia i Dobrej. Uczestnicy mieli do wyboru dwie trasy 6 km i 9 km. Organizatorami tegorocznego wydarzenia oprócz Miejskiego Centrum Kultury i Sportu był Śląski Urząd Marszałkowski, Wydział Promocji, Kultury i Sportu UM w Jaworznie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Każdy uczesnik rajdu otrzymał pamiątkowy medal i dyplom. Organizatorzy zapewnili również poczęstunek dla zebranych.

Tradycyjnie przeprowadzony został konkurs wiedzy o Nordic Walking. Uczestnicy konkursu mogli wygrać rowery, namioty, materace oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostali również najstarsza zawodniczka Irena Bełza, najstarszy zawodnik Adam Byrczek oraz najmłodszy i najmłodsza uczestniczka sobotniej imprezy, którymi byli Dominik Dębski i Wiktoria Szczęsna.

Wszystkim uczestnikom sobotnich zmagań serdecznie gratulujemy!

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek