Wakacyjne Targi Pracy

12 czerwca 2019, 13:00

Wakacyjne Targi Pracy

W środę, 12 czerwca br. na jaworznickim rynku odbyły się Wakacyjne Targi Pracy organizowane już kolejny raz przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie. Podczas wydarzenia można było zapoznać się z ofertami pracy stałej, krótkoterminowej, sezonowej oraz z ofertami zagranicznymi w ramach pośrednictwa EURES.

Oferta Wakacyjnych Targów Pracy skierowana była do absolwentów oraz młodych osób uczących się dziennie, zaocznie i wieczorowo, którzy w trakcie przerwy wakacyjnej chcą podjąć pracę. Prezentowano oferty pracy stałej, krótkoterminowej, sezonowej oraz oferty pracy za granicą. Z uczestnikami Targów spotkała się zastępca prezydenta Monika Bryl.

Młodzież miała również okazję do zobaczenia instruktażu w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wzięcia udziału w prelekcji Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie dot. handlu ludźmi.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek