Zakończenia roku szkolnego

19 czerwca 2019, 12:57

fot. UM Jaworzno

Blisko 8 tysięcy jaworznickich uczniów odebrało dzisiaj szkolne świadectwa. Bezpiecznych i udanych wakacji dzieciom i młodzieży życzyli - podczas uroczystego zakończenia roku w Szkole Podstawowej nr 13 na Pańskiej Górze i Szkole Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Narodowej - Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl i Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Podczas ostatnich apeli w tym roku szkolnym dyrekcja i grono pedagogiczne wręczyło nagrody dla zdolnej młodzieży oraz podziękowania dla rodziców zaangażowanych w życie placówki.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy samych słonecznych, wakacyjnych dni!