Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Archetti zaprasza na rodzinną zabawę!

26 czerwca 2019, 16:22

Trzeci piknik rodzinny w ramach tegorocznego cyklu Aktywne Dzielnice już w najbliższą sobotę. 29 czerwca od godz. 16.00 będziemy się bawić w Centrum Kultury Archetti w Jeleniu.

 

Organizatorzy sobotniej imprezy z Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna Archetti, zapewniają, że na uczestników czekają świetne atrakcje, które zadowolą zarówno starszych jak i młodszych mieszkańców. Na scenie prezentować się będą: zespół Jawor oraz podopieczni Powiatowej Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Jaworznie. Zaplanowano warsztaty z zakresu bezpieczeństwa, gry i zabawy dla dzieci, puszczanie wielkich baniek mydlanych, malowanie twarzy i zdjęcia w fotobudce. Rodziny będą mogły wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję zmaganiach, które będą głównym punktem imprezy.

 

- Młodsi i starsi połączą swoje siły i będą musieli wykazać się praktycznymi umiejętnościami, przydatnymi podczas przygotowań do mniejszych i większych wakacyjnych wyjazdów. Wszystkim gwarantujemy mnóstwo śmiechu i zabawy, a na tych, którzy na swoim koncie zgromadzą największą liczbę punktów, czekają iście letnie nagrody! - zapewnia Marzenna Synowiec, dyrektor Archetii.

 

Na cykl pikników Aktywne Dzielnice w ramach programu Jaworzno Wspiera Rodziny zaprasza prezydent Paweł Silbert. Partnerem Archetti w organizacji sobotniego wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna, filia w Jeleniu. Cykl jest współfinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Obrazek