Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Marszałkowski Budżet Obywatelski

1 lipca 2019, 11:22

Marszałkowski Budżet Obywatelski

Marszałkowski Budżet Obywatelski

W poniedziałek, 1 lipca br. w Ośrodku Edukacji Ekologiczno – Gelologicznej odbędzie się spotkanie w sprawie I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. W wydarzeniu udział wezmą eksperci ze Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej Bona Fides i pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach, którzy przybliżą założenia Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego, przedstawią wzory dokumentów i przykładowe zadania. Spotkania będą także okazją do rozmowy na temat pomysłów i zadań, które mieszkańcy chcieliby zgłosić w I edycji.

Data i miejsce spotkania: 1 lipca (poniedziałek), godzina 17.00, Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera, Jaworzno, ul. św. Wojciecha 100.

Szczegóły oraz daty kolejnych spotkań na stronie bo.slaskie.pl

I edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego ruszyła 10 czerwca. W czerwcu i lipcu odbędą się spotkania z mieszkańcami w kilkunastu miastach regionu. Spotkania potrwają do 19 lipca. Sami mieszkańcy będą mogli składać propozycje zadań w dniach 1-26 lipca. Głosowanie odbędzie się 12-30 listopada 2019 roku, a do 31 grudnia poznamy listę zadań do zrealizowania w ramach pierwszej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Zapraszamy do zobaczenia spotu promującego I edycję Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego: