Dni Jaworzna Reaktywacja już w ten weekend

17 lipca 2019, 10:36

Dni Jaworzna Reaktywacja już w ten weekend

W sobotę, 20 lipca na stadionie Azotania odbędą się koncerty, zaplanowane na drugą odsłonę tegorocznych Dni Jaworzna. Na scenie wystąpią zapowiadani w czerwcu Ørganek oraz Kamil Bednarek z zespołem. Na lipcową edycję dni miasta udało się też zaprosić Tymona Tymańskiego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dni Jaworzna REAKTYWACJA to kontynuacja organizwoanego w czerwcu święta miasta. Wtedy część koncertów, ze względu na warunki pogodowe, musiała zostać odwołana, jednak orgaznizatorzy z Miejskiego Centrum Kultury i Sportu od razu zapowiedzieli, że zaproszone gwiazdy wkrótce przyjadą do Jaworzna. W najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim przy ul. Moniuszki wystąpią zatem zespoły zapowiadane w czerwcu: Ørganek oraz Bednarek. Dodatkwo na jaworznickiej scenie pojawi się Tymon Tymański z projektem "Tymański/Ciechowski". Będzie dużo dobrego grania, od reggae po alternatywny rock. Widzowie będą mieli też okazję odbyć niesamowitą podróż w świat zespołu Republika i wybitnych utworów autorstwa Grzegorza Ciechowskiego w nowym, zaproponowanym przez Tymona Tymańskiego wydaniu.

Harmonogram:

• 17.00 – Ørganek,
  • 18.30 – TYMAŃSKI/CIECHOWSKI,
  • 20.30 – Bednarek.

Wstęp na Dni Jaworzna jest bezpłatny!