Klucze do 49 mieszkań JTBS wręczone

2 sierpnia 2019, 11:32

Klucze do 49 mieszkań JTBS wręczone

49 mieszkań na wynajem, osiem kondygnacji, zadaszone miejsce parkingowe do każdego lokalu oraz skwer wypoczynkowy ze strefą seniora i placem zabaw dla najmłodszych. Tak wygląda Pawilon Słoneczna na Podwalu - Jaworznickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Nowym mieszkańcom gratulowali m.in. Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz jego zastępca Monika Bryl, którzy wzięli udział w uroczystym przekazaniu kluczy do mieszkań.

Pawilon handlowy Słoneczna to obiekt, który został usytuowany w centralnej części osiedla Podwale. "Słoneczna" w nowej odsłonie jest obiektem mieszkalno-handlowo-usługowym z 49 mieszkaniami i parkingiem wewnętrznym. W jednym z lokali usługowych znajdzie się drugi w mieście Klub Seniora, na który miasto pozyskało dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Dodatkowo JTBS zagospodarował teren wokół pawilonu tworząc ogólnodostępny plac zabaw, strefę dla seniorów, nowe miejsca parkingowe i zieleńce.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek