Wyjątkowy koncert w GEOsferze!

9 sierpnia 2019, 15:10

Już w czwartek, 15 sierpnia w Centrum Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOSfera odbędzie się wyjatkowy koncert. Dwie jaworznickie orkiestry: kameralna Archetti i rozrywkowa eM Band połączą swoje siły w koncercie “Abba symfonicznie”.

Możliwość usłyszenia obu fantastycznych miejskich orkiestr to niebywała gratka, nie tylko dla mieszkańców Jaworzna. To wyjątkowe widowisko odbędzie się w czwartek, 15 sierpnia o godz. 18:00. Aranżacje i kierownictwo muzyczne nad wydarzeniem objął Piotr Oleksiak. Z orkiestrami wystąpią świetni soliści:  Agata Dąbrowska, Aneta Figiel, Marcin Jajkiewicz i Michał Grobelny.
Koncert został objęty honorowym patronatem przez  Prezydenta Miasta Jaworzna, Pawła Silberta. Wstęp na występ jest darmowy!