Abba symfonicznie w GEOsferze

16 sierpnia 2019, 08:43

Abba symfonicznie w GEOsferze

W czwartek, 15 sierpnia w Centrum Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOSfera odbył się wyjatkowy koncert. Dwie jaworznickie orkiestry: kameralna Archetti i rozrywkowa eM Band połączyły swoje siły w koncercie “Abba symfonicznie”. Koncert przyciągnął tłumy jaworznian.

Możliwość usłyszenia obu fantastycznych miejskich orkiestr to niebywała gratka, dlatego też mieszkańcy pojawili się tłumnie na czwartkowym koncercie. Aranżacje i kierownictwo muzyczne nad wydarzeniem objął Piotr Oleksiak. Z orkiestrami wystąpili świetni soliści:  Agata Dąbrowska, Aneta Figiel, Marcin Jajkiewicz i Michał Grobelny - znani z wielu muzycznych programów telewizyjnych.

Koncert został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna, Pawła Silberta.