Sinatra w MDK-u

6 września 2019, 12:14

Sinatra w MDK-u

"eM Band" Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna zaprasza na barwną opowieść o jednym z najwybitniejszych piosenkarzy, jakim był Frank Sinatra. Koncert odbędzie się 29 września w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie.  Bilety do nabycia w Klubie Relax i na kupbilecik.pl.

Muzyczna oprawa w postaci kilkunastu najsłynniejszych utworów Sinatry przeplatać się będzie z ciekawymi opowieściami a w tą niezwykłą podróż zabierze nas Ewa Barycka, która w czarujący sposób przedstawi historię, życiorys i dorobek artysty. Przeboje Franka Sinatry przy akompaniamencie Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna „eM Band” zaśpiewa Marcin Jajkiewicz.

Koncert odbędzie się 29 września 2019 r. o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie. Bilety w cenie: 25 Zł do nabycia w Klubie Relax (ul. Szczakowska 35, Jaworzno)  i na kupbilecik.pl.