Aktywny Czas Seniora – I Jaworznicki Kiermasz z Pracą

30 września 2019, 14:22

Aktywny Czas Seniora – I Jaworznicki Kiermasz z Pracą

We wtorek, 1 października 2019r. w godz. od 11:00 do 14:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, odbędzie się wydarzenie pn. ,"Aktywny Czas Seniora" - I Jaworznicki Kiermasz z Pracą, organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie.

Podczas jego trwania seniorzy będą mogli zapoznać się z :

• ofertami pracy z regionalnego rynku pracy przeznaczonymi dla seniorów,
  • strefą zdrowego stylu życia prezentowaną przez ZLO Sp. zo.o., dietetyka Paleta Diet Partycja Kłósek, Medical Moksa oraz ANTON Aparaty słuchowe,
  • ofertą kształcenia zawodowego prezentowaną m.in. przez Uniwersytet Trzeciego Wieku,
  • ofertą Klubów Seniora,
  • ofertą Kół Gospodyń Wiejskich.

Jaworzniccy seniorzy będą mieli również okazję do wzięcia udziału w prelekcjach tematycznych:

• 11:15 – 11:45 "Seniorze nie daj się oszukać" – prezentacja prowadzona przez Miejskiego Rzecznika Konsumentów Urzędu Miejskiego w Jaworznie;
  • 12:00 – 12:30 "Bezpieczny senior" – prezentacja prowadzona przez Komendę Miejską Policji w Jaworznie;
  • 12:45 –13:15 "Nie taki Facebook straszny, czyli wszystko o mediach społecznościowych" –  prezentacja prowadzona przez Fundację Instytut Pracy i Edukacji.

Serdecznie zapraszamy!