11 października 2019, 10:07

fot. UM Jaworzno

W Teatrze Sztuk, w piątek, 11 października ponad siedemdziesięciu nauczycieli otrzymało nagrody oraz podziękowania za pracę z jaworznicką młodzieżą. Wyróżnienia zostały przyznane z okazji przypadającego w najbliższy poniedziałek, Dnia Edukacji Narodowej, przez Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta.

Gratulacje podczas uroczystości składali m.in. prezydent Paweł Silbert, Tadeusz Kaczmarek, Przewodniczący Rady Miejskiej, Maria Materla, Radna Sejmiku Województwa Śląskiego, Tomasz Jewuła pełnomocnik prezydenta ds. oświaty i gospodarowania nieruchomościami oraz Radni Rady Miejskiej, przedstawiciele organizacji nauczycielskich i związkowych.

Sześćdziesięciu nauczycieli otrzymało nagrody Prezydenta Miasta. Dodatkowo jaworzniccy nauczyciele zostali docenieni Medalami Komisji Edukacji Narodowej i Nagrodami Śląskiego Kuratora Oświaty.

Po uroczystym wręczeniu dyplomów i gratulacji zebrani obejrzeli występ "Teatru Oddzielnego" działającego w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków w spektaklu pt. "Kulisy".

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek