45-lecie "Szczakowianek"

13 października 2019, 14:49

45-lecie Szczakowianek

45-lecie "Szczakowianek"

W piątek, 11 października w Klubie Miejskiego Centrum Kultury i Sportu "Szczak" odbył się jubileusz 45-lecia istnienia Zespołu Śpiewaczego "Szczakowianki". Dalszych lat działalności życzyli członkiniom zespołu m.in. Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert, Radna Sejmiku Województwa Śląskiego Maria Materla oraz koleżanki z jaworznickich zespołów śpiewaczych.

Zespół powstał w 1974 roku. Przez wszystkie lata Panie w kilkunastoosobowym składzie uświetniały swoimi występami lokalnej oraz miejskie wydarzenia. Niejednokrotnie zdobywały nagrody i wyróżnienia w Jaworznie oraz poza jego granicami. Opiekunem muzycznym zespołu jest Dariusz Fec.

Podczas piątkowych uroczystości Panie zaprezentowały program okolicznościowy. Życzeniom kolejnych lat działalności zespołu w zdrowiu nie było końca. Jubilatki odebrały podziękowania z rąk m.in. Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta, Radnej Sejmiku Województwa Śląskiego Marii Materli, radnych Rady Miejskiej w Jaworznie, jaworznickich zespołów śpiewaczych, kół rolniczych a nawet działaczy Klubu Sportowego "Szczakowianka".

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek