Zamknięcie przejazdu kolejowego w Ciężkowicach

31 października 2019, 09:34

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Ciężkowicach

Miejski Zarząd Dróg i Mostów informuje, że w dniach od 4 do 8 listopada przejazd kolejowy na ul. Ciężkowickiej będzie zamknięty. Objazd dla pojazdów samochodowych zostanie poprowadzony ulicami: Budowlaną, Nowo-Budowlaną, Sobieskiego i Ks. A. Mroczka.

Ruch pieszych będzie odbywać się nowym przejściem podziemnym. Zamknięcie przejazdu jest związane z przebudową linii kolejowej E30 i na prośbę inwestora, w celu usprawnienia prac prowadzonych w tym miejscu. Inwestor pokryje koszty dodatkowych wozokilometrów wykonanych przez autobusy z powodu objazdów.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do tablic informacyjnych.

Zmiany w komunikacji miejskiej

Od 4 do 8 listopada (poniedziałek – piątek) wdrożone zostaną trasy objazdowe. Autobusy kursować będą m. in. ul. Budowlaną, a wydłużony czas przejazdu spowoduje wprowadzenie tymczasowego rozkładu jazdy.

Linia N1:

Trasa objazdowa: (…) CIĘŻKOWICE SZKOŁA – CIĘŻKOWICE LEŚNICZÓWKA – CIĘŻKOWICE KLINOWA – CIĘŻKOWICE WAKACYJNA – CIĘŻKOWICE BOBROWA GÓRKA – CIĘŻKOWICE STADION (…).

Linie 306 i 314:

• Trasa objazdowa w kierunku centrum miasta: (…) CIĘŻKOWICE SZKOŁA – CIĘŻKOWICE LEŚNICZÓWKA – CIĘŻKOWICE KLINOWA – CIĘŻKOWICE WAKACYJNA – CIĘŻKOWICE BOBROWA GÓRKA – CIĘŻKOWICE STADION (…).,
  • Trasa objazdowa w kierunku Ciężkowic i Szczakowej: (…) CIĘŻKOWICE STADION – CIĘŻKOWICE BOBROWA GÓRKA – CIĘŻKOWICE WAKACYJNA – CIĘŻKOWICE KLINOWA – CIĘŻKOWICE LEŚNICZÓWKA – CIĘŻKOWICE SZKOŁA (…).

Prosimy pasażerów o zwrócenie szczególnej uwagi na tablice kierunkowe autobusów. Przystanki na odcinku: CIĘŻKOWICE BOBROWA GÓRKA - CIĘŻKOWICE LEŚNICZÓWKA obsługiwane będą przez autobusy jadące w dwóch różnych kierunkach, identycznie jak ma to miejsce na odcinku CIĘŻKOWICE SZKOŁA - CIĘŻKOWICE BAGIENKO w czasie realizacji stałego rozkładu jazdy bez objazdu!