Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Losowanie JTBS

6 listopada 2019, 16:00

Losowanie JTBS

Losowanie JTBS

W środę, 6 listopada w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie, odbyło się publiczne losowanie kolejności wyboru mieszkań w inwestycji Osiedle SFERA III na wynajem. W tym etapie jaworznckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego buduje 69 mieszkań na wynajem.

Do 18 października br., do spółki wpłynęło 170 wniosków. Komisja Mieszkaniowa przy JTBS dopuściła do losowania 153 wnioski, w tym na mieszkania typu:

  • M2 – 50 wniosków na 21 mieszkań,
  • M3  - 60 na 18 mieszkań,
  • M4 – 43 na 30 mieszkań.

W środę, 6 listopada w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie, w obecności m.in. Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Przedsiębiorczości i Współpracy Społecznej Łukasza Kolarczyka i Prezesa JTBS Janusza Łacha - odbyło się publiczne losowanie kolejności wyboru mieszkań. Z uwagi na fakt, że w każdej kategorii mieszkaniowej liczba zainteresowanych przekraczała liczbę mieszkań – los mógł oznaczać kolejność wyboru mieszkania lub miejsce na liście rezerwowej.

Od 13 listopada br. wylosowani szczęśliwcy będą stawiały się w biurze JTBS w wylosowanej kolejności i terminie w celu wskazania konkretnego mieszkania, które chcą wynajmować.

Mieszkania mają być oddane do użytku w IV kwartale 2020 r. w stanie pod klucz. tradycja JTBS jest, że przyszli najemcy (bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat) mogą dokonać wyboru elementów wykończeniowych własnego „M” z przedłożonych przez Spółkę próbek materiałów (panele podłogowe, płytki ścienne i podłogowe) a także wybrać  piekarnik z płytą ceramiczna do zabudowy lub wolnostojącą.

Obrazek
Obrazek
Obrazek