Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Spotkanie "Aktywnych Jaworznianek" już dzisiaj

13 grudnia 2019, 07:32

Spotkanie Aktywnych Jaworznianek już dzisiaj

Spotkanie "Aktywnych Jaworznianek" już dzisiaj

Zapraszamy na kolejne spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbędzie się w piątek, 13 grudnia br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 w sali obrad Urzędu Miejskiego. Tematyka najbliższego spotkania:

  • Jak wyrwać się z kultu młodości i czerpać radość z życia? - Dominika Kajdas-Ciupek, psycholog;
  • Jak efektywnie zaplanować rok w pracy i biznesie? Jak nawiązać efektywne relacje? - Adam Przemyk, Klub Przedsiębiorczości;
  • Nie bójmy się zmian na lepsze. Jak być odważnym? - Karolina Pułjan.

Aktywne Jaworznianki to cykl spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać. W inicjatywę tych spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek - właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska - ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Kolejne spotkania zaplanowano na 13 marca 2020 r. oraz 5 czerwca 2020 r.

Obrazek