Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

14 grudnia 2019, 14:03

Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

W sobotę, 14 grudnia br. na jaworznickim rynku odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na odwiedzających czekało wiele niespodzianek, m.in. kilkadziesiąt pachnących lasem choinek. Podczas Jarmarku mieszkańcy mogli spróbować świątecznych słodkości oraz posłuchać występów młodych artystów z jaworznickich szkół, przedszkoli i placówek kulturalnych.

Świąteczne drzewka mieszkańcom wręczała Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl życząc rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Specjalnie na okazję jarmarku uczniowie jaworznickich placówek oświatowych, wychowankowie ośrodków opiekuńczo-wychowawczych, a także członkowie stowarzyszeń przygotowali wiele niecodziennych, ręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Jarmark był znakomitą okazją, by wzbogacić wystrój świąteczny domów lub nabyć niebanalny prezent.

Podobnie, jak w poprzednich edycjach Jarmarku, również i tym razem osoby które zdobyły świąteczne cegiełki czekały niespodzianki i żywe choinki.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek