Koncert kolędników z Ukrainy

3 stycznia 2020, 13:51

Koncert kolędników z Ukrainy

Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz Radna Sejmiku Województwa Śląskiego Maria Materla zapraszają w piątek 10 stycznia br. do Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie na koncert Kolędników z Żytomierza na Ukrainie. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie dostępne będą od wtorku, 7 stycznia br. w głównej siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie.

Podczas koncertu pn. Kolędnicy z Żytomierza na Ukrainie wystąpią zespoły artystyczne z Obwodu Żytomierskiego składające się z osób pochodzenia polskiego, skupionych wokół Związku Polaków w Żytomierzu na Ukrainie.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 10 stycznia br. o godz. 17:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków przy ul. Inwalidów Wojennych 2.

Bezpłatne wejsciówki dostępne będą od 7 stycznia br. w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie przy ul. Rynek Główny 17.