Noworoczne spotkanie z biskupem

7 stycznia 2020, 14:53

fot. UM Jaworzno | Biskup Kaszak tradycyjnie odwiedził ORWDN

W nowym roku tradycyjnie Jaworzno odwiedził biskup diecezji sosnowieckiej, Grzegorz Kaszak. We wtorek, 7 stycznia stycznia duchowny wziął udział w świąteczno-noworocznym spotkaniu z władzami miasta oraz pracownikami Urzędu Miejskiego.

Biskup Grzegorz Kaszak wraz z prezydentem Pawłem Silbertem, jego zastępcą Moniką Bryl, przewodniczącym Rady Miejskiej Tadeuszem Kaczmarkiem, spotkali się na sali obrad z pracownikami samorządowymi. Ksiądz biskup złożył urzędnikom życzenia noworoczne oraz podzielił się z nimi opłatkiem.

Na zakończenie swojej wizyty w Jaworznie biskup Kaszak, odwiedził Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy dla Dzieci Niepełnosprawnych, gdzie obejrzał przygotowane przez najmłodszych oraz ich wychowawców i opiekunów jasełka.