Spotkanie informacyjne w Bibliotece

31 stycznia 2020, 11:45

Spotkanie informacyjne w Bibliotece

W sali audytoryjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej trwa właśnie spotkanie z mieszkańcami zainteresowanymi otwarciem działalności gospodarczej. Szkolenie w zakresie możliwości pozyskania dofinansowań na rozpoczęcie działalności zorganizował Wydział Współpracy Społecznej i Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego i Powiatowym Urzędem Pracy w Jaworznie.

Radą przyszłym przedsiębiorcom służą konsultanci Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego oraz PUP.

Przypominamy, iż dostępne są również organizowane cyklicznie konsultacje indywidualne. O ich terminach będziemy informować na bieżąco na fanpage’u miejskim oraz Invest in Jaworzno.