Narciarze odebrali puchary

12 lutego 2020, 11:31

Narciarze odebrali puchary

225 zawodników z dwudziestu czterech jaworznickich placówek oświatowych brało udział w tegorocznych Narciarskich Mistrzostwach Jaworzna Szkół w Slalomie Gigancie. Najlepsi narciarze odebrali nagrody indywidualne na stoku, natomiast w środę - 12 lutego - w Urzędzie Miejskim odbyło się uroczyste wręczenie pucharów dla najlepszych ekip w klasyfikacji drużynowej.

Tegoroczne zawody odbyły się w Istebnej na wyciągu Złoty Groń. Po zawodach odbyło się uroczyste wręczenie statuetek i nagród w kategorii indywidualnej.

Nagrody i wyróżnienia w kategorii drużynowej wręczył kierownik Referatu Kultury i Sportu w Wydziale Promocji Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego Roman Jońca, 12 lutego br. w sali obrad Urzędu Miejskiego.

Głównym celem imprezy jest popularyzacja narciarstwa zjazdowego wśród uczniów jaworznickich szkół oraz propagowanie aktywnego wypoczynku i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Szkoły podstawowe Kategoria I-IV:

1. miejsce Szkoła Podstawowa nr 18,
  2. miejsce Szkoła Podstawowa nr 8,
  3. miejsce Szkoła Podstawowa nr 6.

Szkoły podstawowe Kategoria V-VI:

1. miejsce Szkoła Podstawowa nr 16,
  2. miejsce Szkoła Podstawowa nr 22,
  3. miejsce Szkoła Podstawowa nr 18.

Szkoły ponadgimnazjalne:

1. miejsce – LO II,
  2. miejsce – LO I,
  3. miejsce – Technikum nr 6.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek