Dni otwarte PUP dla uczniów i nauczycieli

13 lutego 2020, 12:22

Dni otwarte PUP dla uczniów i nauczycieli

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie zaprasza na Dni Otwarte dla uczniów i nauczycieli jaworznickich szkół, które odbędą się 25 i 26 lutego br. w godz. od 8.00 do 14.00. Przyjdź, zobacz, skorzystaj i "Poznaj krainę możliwości".

STARTUJEMY!
Kiedy? 25 i 26 lutego 2020r.
O której godzinie? od 08.00 do 14.00
Gdzie? Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie, ul. Północna 9b, I piętro, pokój 109

Uczniu! W niedalekiej przyszłości planujesz wejść na rynek pracy i nie wiesz od czego zacząć? Jesteś pełen obaw? Hasła: staż, szkolenie, dotacja są Ci obce? Przyjdź na Dni Otwarte! Weź udział
w  spotkaniach, warsztatach, punktach konsultacyjnych, a dowiesz się o korzyściach płynących z rejestracji
w Urzędzie Pracy.

Nauczycielu! Dbasz o swoich uczniów kompleksowo i chciałbyś pomóc im w podjęciu decyzji wejścia na rynek pracy? Zapraszamy na Dni Otwarte. Uczestnicząc w warsztatach dowiesz się więcej o zakresie funkcjonowania Urzędu Pracy w otoczeniu instytucji wspierających młodzież na rynku edukacji i pracy.

Dni Otwarte będą odbywać się w niekonwencjonalnej formie - gier edukacyjnych, mapy myśli, metafor. Dla uczestników będzie to też doskonała okazja do zapoznania się z zagadnieniami ekonomii społecznej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia w tych dniach Urzędu Pracy!