Pomoc psychologiczna OIK-u

20 marca 2020, 10:43

fot. fotolia.com

W obecnym czasie przyszło nam wszystkim zmagać się z chorobą, która wpływa nie tylko na nasze zdrowie fizyczne, ale może nieść za sobą również konsekwencje psychologiczne. Dlatego wszyscy mieszkańcy naszego miasta mogą nadal korzystać z pomocy psychologów i pedagogów Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jaworznie. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, pomoc świadczona jest przez telefon, mail i skype (po uprzednim telefonicznym kontakcie z pracownikiem OIK).

Ośrodek Interwencji Kryzysowej jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.00-19.00, a w piątek 7.00 - 15.00. Osoby zmagające się z uzależnieniem od narkotyków mają zapewniony kontakt telefoniczny z terapeutą uzależnień w poniedziałki i wtorki w godzinach 14.00-19.00.

Telefony do Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jaworznie:

• 32 618 19 77,
  • 666 832 571,
  • terapeuta uzależnień 732 043 218.

Jeśli jesteś osobą, która podlega kwarantannie, doświadczasz silnego stresu w związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, doświadczasz niepokoju czy lęku, nie potrafisz poradzić sobie z sytuacją przymusowej izolacji, skontaktuj się z pracownikami Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jaworznie, którzy udzielą profesjonalnej pomocy.