Marcowa sesja Rady Miejskiej odwołana

24 marca 2020, 18:17

Marcowa sesja Rady Miejskiej odwołana

W związku z kolejnymi obostrzeniami wynikającymi z wprowadzenia stanu epidemii oraz mając na uwadze bezpieczeństwo zdrowotne uczestników sesji, planowane na 26 marca 2020 r. posiedzenie Rady Miejskiej w Jaworznie zostało odwołane.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaworznie Tadeusz Kaczmarek, po przeprowadzonych konsultacjach z prezydium Rady, przewodniczącymi klubów radnych oraz Prezydentem Miasta, podjął decyzję o odwołaniu sesji Rady Miejskiej w Jaworznie zaplanowanej na 26 marca br.

- Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa jest bardzo dynamiczna, plany i podjęte wcześniej ustalenia ulegają modyfikacjom. Dzisiaj Premier RP ogłosił nowe zasady bezpieczeństwa w związku z epidemią SARS - COV2. Nie możemy narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo, dlatego też sesja zaplanowana na najbliższy czwartek zostaje odwołana - mówi przewodniczący Tadeusz Kaczmarek.